MAXtv Prva liga: Hrvatski dragovoljac – Rijeka (0:2)

March 11, 2014  •  Leave a Comment

U 25. kolu MAXtv Prve lige Hrvatski dragovoljac dočekao je Rijeku na stadionu NŠC Stjepan Spajić. Konačan rezultat išao je u korist Riječanima, koji su slavili rezultatom 2:0. Na utakmici sam radio kao službeni fotograf sigetskog prvoligaša, a fotografije su objavljene i na službenoj internetskoj stranici NK Rijeke. Hrvatski dragovoljac aktivan je na Facebooku, tako da su fotografije tamo objavljene.

Utakmicu su vrlo dobro otvorili igrači trenera Davora Mladine s nekoliko prilika, ali nakon toga je sve otišlo na stranu gostujućih igrača. U prvom su poluvremenu igrači Rijeke postigli pogotke preko Moisesa Lime (15) i Andreja Kramarića (17). Tako su ''crni'' u dvije minute bili srušeni, a do kraja utakmice nije bilo više pogodaka.