MAXtv Prva liga: Dinamo - Hajduk (1:1)

July 12, 2015  •  Leave a Comment

Derbi Dinama i Hajduka, koji su brojni navijači čekali cijeli tjedan, završio je bez pobjednika rezultatom 1:1. Na utakmici je bilo 25.000 gledatelja, sve su tribine bile popunjene, tako da su oba kluba imala odličnu podršku. Gosti iz Splita poveli su već u osmoj minuti, kada je na povratnu loptu Ohandze precizan bio Caktaš. Zagrepčani su poravnali prije odlaska na poluvrijeme, u 37. minuti. Mladi reprezentativac Pjaca odradio je veliki dio posla i poslužio Soudanija, koji pogađa za izjednačenje.

Unatoč visokom ritmu s obje strane, rezultat se u drugom poluvremenu nije mijenjao te su oba rivala ubilježila po bod na svoj prvenstveni konto. Tijekom utakmice je bilo dobrih prigoda na obje strane, a kada se sve zbroji i oduzme, remi se i nameće kao logičan.

U nastavku možete pogledati galeriju fotografija s utakmice. MAXtv Prva liga definitivno je opet u modi sudeći po utakmicama 1. kola.

GNK Dinamo – HNK Hajduk 1:1 (1:1)

ZAGREB stadion Maksimir. Gledatelja 25.000. Suci: Bruno Marić (Daruvar), Tomislav Petrović (Valpovo), Miro Grgić (Osijek), Borut Križarić (Čakovec), 1. DPS: Igor Križarić (Čakovec), 2. DPS: Mario Zebec (Varaždin)

STRIJELCI: 0:1 - Caktaš (8.), 1:1 - Soudani (37.)

DINAMO: Eduardo – Pinto, Šimunović, Taravel, Pivarić – Ademi, Machado – Soudani, Ćorić (od 62. Rog), Pjaca (od 82. Hodžić) – Henriquez (od 75. Cekici)

TRENER: Damir Krznar

HAJDUK: Kalinić - Tudor, Milović, Nižić, Pejić - Balić (od 52. Maloku), Caktaš - Jefferson, Vlašić, Roguljić (od 70. Maglica) - Franck

TRENER: Damir Burić